LG TV uygulama mağazasından Smartiptv, Mkiptv, Ssiptv uygulamalarından birini kurup uygulamayı açınca ekranın resmini bize göndermeniz yeterli olur. Biz yayınları yükleyip size bilgi vereceğiz.

Samsung uygulama mağazasından (APPS) Smartiptv, Netiptv uygulamalarından birini kurup uygulamayı açınca ekranın resmini bize göndermeniz yeterli olur. Biz yayınları yükleyip size bilgi vereceğiz.

Vestel – Arçelik – Beko – Grundig – Toshiba

TV uygulama mağazasından (Apps Store) Ssiptv uygulamasını açalım, uygulama içi ayarlardan Kod Al (Get Code) tıklayın. Ekrana gelen kodu bizimle paylaşmanız yeterli olur. Biz yayınları yükleyip size bilgi vereceğiz.

Smart TV Uygulama Bilgileri

Smartiptv: Uygulamayı TV’ye ilk defa kurduğunuzda 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Sonrasında her TV için bir sefer ödenmesi gereken 5,5 Euro ücreti var. Şirket ödemeyi web siteleri üzerinden kredi kartı ile kabul ediyor. Ödeme için bizden destek alabilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz uygulamadır.
Netiptv: Uygulamayı TV’ye ilk defa kurduğunuzda 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Sonrasında her TV için iki senede bir ödenmesi gereken 5,79 Euro ücreti var. Şirket ödemeyi web siteleri üzerinden kredi kartı ile kabul ediyor. Ödeme için bizden destek alabilirsiniz.
Ssiptv: Uygulama ücretsizdir. Diğer uygulamalara göre yavaş çalışır. Bazen sorun yapabiliyor. Pek tavsiye etmiyoruz ama bazı TV’lerde sadece bu uygulama bulunduğu için mecburi olarak kullanıyoruz.